Wie zijn wij?

Ons team wordt gevormd door medewerkers en aandeelhouders met jarenlange ervaring in het automobielbedrijf. De kennis die deze jarenlange ervaring met zich meebrengt stelt ons in staat als specialist ten behoeve van het autobedrijf en importeur op te treden. Kennis die ons in staat stelt kwalitatieve verbindingen tot stand te brengen tussen merk- en systeem specialisten en inlener (autobedrijf of importeur). Onze netwerkgrootte bedraagt inmiddels meer dan 10.000 vakkrachten.

Onze missie

Onze missie is het tijdelijk faciliteren van inleners (automobielbedrijf of importeur) met enkel kwalitatieve vakkrachten. Vakkrachten die dagelijks werkzaam zijn als merk- en systeem specialist. Vakkrachten die op de aangewezen werkplek binnenlopen, achter de knoppen gaan staan en direct de boodschap voor je doen. Vakkrachten met een hoger kennisniveau die vanuit hun inzet het ont- stane gevaar richting jouw kwaliteit- en rendementdoelstellingen onmiddellijk voor je weg nemen.

Ons team

Melissa
Melissa Doeve
Intercedent

E-mail: melissa.doeve@autojobs.nl
Telefoon: 035-5233990

Joan
Joan van Egmond
Intercedent

E-mail: joan.vanegmond@autojobs.nl
Telefoon: 035-5233990

Kim
Kim Wijnands
Directie Assistente

E-mail: kim.wijnands@autojobs.nl
Telefoon: 035-5233990

Anky
Anky Willems
Financial Controller

E-mail:  anky.willems@autojobs.nl
Telefoon: 
06-57599230
LinkedIn:  http://linkd.in/10pgRi6

Teun jan
Teun-Jan Hop
Data-medewerker

E-mail:  teunjan.hop@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Roger
Roger Elstgeest
Data-medewerker

E-mail:  roger.elstgeest@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Mark
Mark Beelt
Data-medewerker

E-mail:  mark.beelt@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Manna
Manna Rijnders
Data-medewerker

E-mail:  manna.rijnders@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Fred
Fred van Bentem
DData-medewerker

E-mail:  cv@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Kees
Kees Bruin
Data-medewerker

E-mail:  cv@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990 / 06-20179589

Roderik
Roderik van de Linde
Data-medewerker

E-mail:  cv@autojobs.nl
Telefoon: 
035-5233990

Ernst
Ernst de Roo
Directeur

E-mail:  ernst.deroo@autojobs.nl
Telefoon: 06-53731505
LinkedIn:  linkd.in/12MoTkv